AEG ProSense™ L6FBG68SC

Předem plněná pračka

Energetická třída A+++, 5 let záruka na produkt a 10 let na motor, kapacita praní: 8 kg

ZDARMA
doprava, předvedení
a instalace
ZDARMA
odvoz staré
pračky
a obalu

Cena 12 990 Kč s DPH

Sleva 500 Kč

Cena po slevě

12 490 Kč s DPH

Cena na splátky

499 Kč s DPH

Více informací o možnosti splátek zde

Další doporučené služby

Skladem + doprava zdarma

Seznamte se se strážcem každodenního oblečení

K vybranému spotřebiči máte dopravu, instalaci, předvedení, odvoz a likvidaci starého spotřebiče a obalů v hodnotě 1 633 Kč ZDARMA.

Kvalitní oděvy se vyrábí k nošení, ale každodenní oblečení potřebuje péči, aby se udržela jeho jakost. Ať perete jednu košili nebo plnou náplň, pračky AEG sníží opotřebení náležitou úpravou minimální délky programu a spotřeby vody a energie potřebné pro důkladné vyprání. Udržuje nejlepší vzhled oděvů.

Péčo o oděvy, úspora vody a energie

Technologie ProSense® automaticky zváží každou náplň k úpravě programu na míru. Snímače poté upraví přesnou délku praní, čímž zajistí optimální péči každému oděvu. Vaše prádlo tak pokaždé získá ten svěží, nový pocit a navíc ušetříte vodu a energii.

Užívejte si pocitu měkčího oblečení

Tato pračka nabízí výsledky, kterých si všimnete, jakmile se dokončí poslední odstředění. Protože funkce SoftPlus zajišťuje, aby se aviváž po dosažení bubnu dostala ke všem částem tkanin, pomáhá tím vašim oděvům, aby byly měkčí, hedvábnější a hladší než kdy před tím, zatímco chrání vlákna a prodlužuje životnost každého oblečení.

Pečujte o své oblíbené prádlo

Pračka pro každou várku prádla automaticky upraví čas, spotřebu vody a elektrické energie. Díky technologii ProSense™ spolehlivě ošetří vaše oblečení a výrazně snižuje jeho opotřebování vlivem nadměrného praní.

Ochrana vašich oděvů

Všechny spotřebiče AEG jsou vybaveny naším šetrným bubnem ProTex, který je speciálně navržen pro péči o vaše oděvy. Šetrné vodní trysky zvedají a chrání vaše prádlo během praní. Díky více otvorům než u standardních spotřebičů náš buben snižuje natahování tkanin, a uchovává tak tvar a tkaninu oděvů během odstřeďování.

Spolehlivě skvělý výkon

Invertní motor této pračky je ten nejspolehlivější a nejodolnější ze všech. Je založen na bezkartáčové invertní technologii, která snižuje vibrace a opotřebení a poskytuje maximální výkon při minimálním hluku. Pro získání prodloužené záruky spotřebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte na stránkách výrobce.

 

Vlastnosti
Náplň prádla 8 kg
Maximální rychlost odstřeďování 1 600 otáček/min.
Nezvykle nízké hodnoty spotřeby 0.8 kWh | při programu bavlna 60° s náplní 8 kg
Prací programy
vlna plus, antialergický, rychlý 20-ti minutový 3 kg, bavlna, syntetika, jemné prádlo, New Outdoor, peřiny, sportovní, odstředění/vypouštění, volba pro extra máchání
Funkce funkce pro odstranění skvrn, kontrola vyvažování náplně v bubnu, LCD displej, technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně, funkce odložený start, protipěnový systém, dětský bezpečnostní zámek, vybavení proti přetečení se sensorem AquaControl
Motor invertorový motor se zárukou 10 let
Počet přihrádek dávkovače pracího prostředku 3
Nožičky 4 nastavitelné

 

Technické údaje
Příkon 2 200 W
Třída energetické účinnosti
A+++
Kapacita praní 7 kg
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování A
Max. rychlost odstřeďování 1 600 otáček za minutu
Odhadovaná roční spotřeba 156 kWh
Spotřeba energie - bavlna 60°C 0,8 kWh
Spotřeba energie, poloviční náplň - bavlna 60°C 0,56 kWh
Spotřeba energie, poloviční náplň - bavlna 40°C 0,5 kWh
Spotřeba energie ve stavu vypnuto 0,3 W
Spotřeba vody 52 litrů
Roční spotřeba vody
9 999 litrů
Čas praní - bavlna 60°C 275 minut
Čas praní - bavlna 40°C 205 minut
Čas praní - bavlna, poloviční náplň 60°C 226 minut
Trvání pohotovostního režimu 5 minut
Hlučnost při praní 50 dB (A)
Hlučnost odstřeďování 75 dB (A)

 

Rozměry a instalace
Výška 850 mm
Šířka 600 mm
Hloubka 600 mm
Výška balení 900 mm
Šířka balení
640 mm
Hloubka balení 646 mm

Ke stažení

 

 

 

Rating (Heureka)

Spočítejte si výhodný nákup spotřebiče na splátky. S ČEZ ÚVĚREM NA BÍLOU TECHNIKU, který pro zákazníky ČEZ nabízíme se zvýhodněnou úrokovou sazbou, můžete volit mezi fixní výší splátky 499 Kč měsíčně, nebo si zvolte vlastní délku splácení a splácejte od 6 do 84 měsíců. Sjednání a vedení úvěru je zcela zdarma, navíc můžete úvěr kdykoliv a bez poplatků předčasně splatit.

Výsledná výše měsíční splátky, úroková sazba a RPSN jsou počítány z ceny spotřebiče po započtení slevy ve výši 500 Kč.

Příklad splácení

Cena financovaného zboží: 14 990 Kč, výše spotřebitelského úvěru: 14 990 Kč, výše měsíční splátky: 499 Kč, počet měsíčních splátek: 35, celková částka splatná spotřebitelem: 17 465 Kč, datum uzavření smlouvy: 15. 7. 2016, splatnost 1. měsíční splátky: 15. 8. 2016, doba trvání úvěru do: 15. 6. 2019, úroková sazba: 10,48 % p.a., RPSN: 10,99 %. Zprostředkovatel SERVIS LAVAMAX s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost pouze pro společnost ESSOX s.r.o., poskytovatele finančních služeb.

Doplňující údaje reprezentativního příkladu: Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Zprostředkovatel ČEZ prodej s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost pouze pro společnost ESSOX s.r.o., poskytovatele finančních služeb; a je registrován u ČNB jako Vázaný zástupce.

Mám zájem o vlastní výši splátky

Kolik chcete měsíčně splácet? *

499,- Kč

15 000,- Kč

Jak dlouho chcete splácet?

6 měsíců

10 let

* Vámi požadovaná výše splátky je pouze orientační. Kalkulačka vám nabídne nejbližší možnou výši měsíční splátky.

Víte, kolik můžete za rok s novou pračkou uspořit?

Jak stará je vaše současná pračka?